Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Metody wybielające

Pasta wybielająca

Pasta wybielająca pomaga usunąć zewnętrzne plamy. Oprócz tego pasta ta ma takie same właściości jak zwykła pasta – zapobiega próchnicy, zwalcza próchnice i kamien nazębny. Tanie pasty wybielające scierają plamy. Taki proces może byc niebezpieczny dla szklia. Profesjonaln pasta wybielające Dentaway rozpuszcza blone białkową która otacza zęby w miejscu gdzie postają odbarwienia i dzięki temu proces ten nie jest szkodliwy dla szkliwa. Więcej informacji znajdą Państwo w karcie produktu 

Żel wybielający

Za pomocą żelu wybielającego możesz wybielić swoje zęby w domu lub u dentysty. Zarówno produkty jak i procedura jest w dużym stopniu taka sama – najpierw wytwarza się nakładki denstystyczne a następnie aplikuje żel wybielający. Więcej informacji o żelu wybielającym opartym na systemie nakładkowym znajdą Państwo w karcie produktu  

White Strips

Bardzo prosta metoda wybielania zębów, która wcześniej była popularna w USA. Zaletą jest prostota – wystarczy nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić go na 30 minut. Proces powtarza się aż do osięgnięcia upragnionego rezultatu. Więcej informacji o paskach znajdą Państwo w karcie produktu  

Wybielanie laserowe

Wybielanie laserowe wykonuje się w klinice dentystycznej. Metoda polega na zaaplikowaniu żelu na zęby i aktywowaniu go przy pomocy swiatła laserowego w równych przedziałach. Podczas wybielania laserowego używa się większej ilości żelu niż podczas wybielania w domu. Dzięki temu terapia odbywa się szybciej i już po kilku godzinach jest zakończona.

Air Flow

Pradopodobnie Air Flow jest najtańszą metodą wybielania zębów. Stosowa przez dentystów. Strumień wody zmieszany z dwuwęglanami spłukuje delikatnie odbarwienia ale ich nie wybiela.

Długopis wybielający

Jeżeli chcesz szybko wybielić swoje zęby specjalnie w związku z jakąś okazją to długopis wybielajacy jest metodą dla Ciebie. Łatwy do zaaplikowania i do zabrania ze sobą. Niestety efekt wybielenia nie jest trwały.

Koronki nazębne

Jeśli długo marzyłeś o prawdziwym usmiechu rodem z Hollywood koronki są czymś dla Ciebie. Nie jest to metoda wybielająca – koronka porcelanowa (zrobiona z powłoki porcelanowej) jest montowana na stałe na przednich partiach zębów aby ukryć mocne odbarwienia albo uszkodzone zęby. 


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta