Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

O wybielaniu zębów

Wybielanie swoich zębów z powodu odbarwień albo uszkodzonego szkliwa staje się coraz bardziej pupularne. Kto z nas nie chciałby mieć piękny, biały uśmiech? Istnieją różne metody wybielania zębów, wybielanie zębów u dentysty i produkty do wybielanie zębów domuWybielanie zębów jest metodą, która usuwa odbarwienia powstałe na zębach z powodu konsumcji produktów spożywczych jak kawa, herbata i wino. Również nikotyna ma wpływ na barwę zębów i powoduje przebarwienia. Inne powody to nasz wiek i niektóre zażywane leki.

Podczas wybielania zębów środek wybielający przeciska się prez szkliwo i zębine – kanał który łączy miazgę ze szkliwem. Odbarwienie pozostaje ale jest ono wybielane.

Wybielnanie zębów jest wypróbowaną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych. Niektóre osoby mogą odczuwać podrażnienie w zębach po terapii ale można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor.

Najpopularniejszą metodą wybielania jest aplikowanie szczególnego żelu wybielającego na formę dentystyczną która jest dostosowana i uformowana na podstawie odcisku twoich zębów. Metoda ta stosowana jest prez dentystów ale dzięki terapii wybielającej Dentway osiągniesz dokładnie taki sam rezultat jeśli chcesz wybielić zęby w domu ale po zdecydowanie niższej cenie.

Wybiel zęby samodzielnie

Wybielanie zębów w domu nie zajmuje dużo czasu ani nie jest też trudne a daje szybki i widoczny rezultat. Wcześniej, zanim wybielanie zębów w domu stało się popularne i dostępne na rynku byliśmy zmuszeni udać sie do kliniki dentystycznej lub dentysty jeżeli chcieliśmy wybielić swoje zęby. Teraz jednakże możemy wybielić zęby w domu – w spokoju i ciszy – i to za zdecydowanie mniejszą cenę ale z tymi samymi, ładnymi rezultatami.

Wybielanie zębów u dentysty

Wybielanie zębów u dentysty odbywa się w taki sam spobób jak wybielanie zębów metodą Dentway z tą różnicą iż dentysta formuje formę dentystyczną dla Ciebie. Osiągniety rezultat jest jednak ten sam jak w przypadku naszej metody. 


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta