Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Jak wybielić zęby

Wybielanie swoich zębów z powodu odbarwień albo uszkodzonego szkliwa staje się coraz bardziej pupularne. Wybielanie zębów jest metodą, która usuwa odbarwienia powstałe na zębach z powodu konsumcji produktów spożywczych jak kawa, herbata i wino. Również nikotyna ma wpływ na barwę zębów i powoduje przebarwienia. Inne powody to nasz wiek i niektóre zażywane leki

Wybielnanie zębów jest wypróbowaną i bezpieczną metodą. Produkty Dentway zawierają składniki najwyższej jakości. Nasza formuła jest specjalnie opracowana aby zmnejszyć ryzyko podrażnień. W przypadku występowania podrażnień podczas stosowania produktów wybielających polecamy stosować produkty bogate w fluor, np. pasty.

Podczas wybielania zębów żel wybielajacy przeciska się przez szkliwo i zębine – kanał który łączy miazgę ze szkliwem. Odbarwienia pozostają ale są one wybielane 

Oferujemy Panstwu szereg produktow które pomogą wybielić Państwa zęby: żel wybielający oparty na systemie nakładkowym, paski wybielające pokryte żelem wybielającym oraz pasta wybielająca. Dla osób, które wcześniej wybielały swoje zeby systemem nakładkowym oferujemy możliwosc zakupu samego żelu wybielającego. 

Najpopularniejszą i najbardziej efektywną metodą wybielania jest aplikowanie żelu wybielającego na formę nakładkowką, którą latwo formuje sie w warunkach domowych. Formowanie polega na zanurzeniu nakładki w przegotowanej wodzie i wykonaniu odcisku swoich zębów. Następnie na wewnętrzną część  nakładki aplikuje się żel wybielający i nakładkę zakłada się na zęby. Dzięki formowalnej nakładce, mamy mozliwosc wykonania dokladnego odcisku. Dzieki temu unikniemy nierownomiernego efektu wybielenia oraz ewentualnego wycieku zelu.

Więcej informacji na temat systemu nakładkowego znajdą pańswo na stronie produktu  

Drugą popularną metodą wybielania zębów są paski wybielajace. Paski wybielajace pokryte są już żelem wybieląjacym. Paski aplikuje się bezpośrednio na górny i dolny rząd zębow  i pozostawia na 20-30 minut. Po upływie tego czasu można usunąć paski i przemyć buzię wodą z pozostałości żelu.

Więcej informacji na temat pasków wybielających znajdą pańswo na stronie produktu  

Wybielanie zębów w domu przy uzyciu tych metod nie zajmuje dużo czasu ani nie jest też trudne a daje szybki i widoczny rezultat. Wcześniej, zanin wybielanie zębów w domu stało się popularne i dostępne na rynku byliśmy zmuszeni udać sie do kliniki dentystycznej lub dentysty jeżeli chcieliśmy wybielić swoje zęby. Teraz jednakże możemy wybielić zęby w domu.


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta