Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Pasta wybielająca

Paste wybielającą możesz kupic w wielu sklepach. Dostępnych jest wiele wariantów: od tanich do trochę droższych a ich własciwośći wybielające mogą być przedmiotem dyskusjii. Funkcją tych produktów jest przede wszystkim utrzymanie tego odcienia jaki został osiągnięty dzięki terapii wybielającej i przeciwdziałanie odbarwieniom niż w rzeczywistości wybielanie zębów. Tania pasta wybielająca ściera zewnętrzne plamy  co może być szkodliwe dla zębów i szkliwa.

Profesjonalna pasta wybielająca Dentway używa innej metody aby wybielić zęby. Rozpuszcza błone białkową która otacza zęby tam gdzie powstają odbarwienia i plamy. Metoda ta zmniejsza potrzebe użycia scierających cząsteczek  i dlatego nasza pasta jest mniej szkodliwa dla szkliwa.

Poza funkcją wybielającą nasza pasta spełnia te same funkcje co zwykła pasta do zębów – zapobiega próchnicy, zwalcza osad i kamień nazębny. Jeśli mocno szczotkujesz swoje zęby lub masz kruche zęby warto skontaktować się z dentystą zanim zaczniesz używać pasty z mikroelementami.

Pasta to najtańszy wariat aby pozbyć się ewentualnych odbarwień i jest to sprawa indywidualna czy efekt uzyskany przy pomocy pasty jest zadowalający.


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta