Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Koronki nazębne

Koronki porcelanowe dają lepszy rezultat niż zwykłe wybielanie zębów ponieważ nierówności czy uszkodzenia zębów znikają. Nierówności czy uszkodzenia, którch nie może ukryć zwykłe wybielania zwykle ukrywa się przy pomocy koronek porcelanowych. Otrzymujesz piękny, równy i wolny od plam rząd białych zębów. Wadą koronki jest to iż nie możesz później zmienić zdania – nie można jej usunąć nie niszcząc zęba. Część naturalna szkliwa jest usuwana co przyczyniło by się do zniszczenia zębów. W przypadku jakichkolwiek problemów z koronką powinieneś zawsze niezwłocznie skontaktować się z dentystą. Koronki porcelanowe są bardzo wytrzymałe pomimo tego że są cienkie. Są nawet odporne na odbarwienia tak długo jak zachowana jest rutynowa higiena buzi. Koszt koronki jest duży ale rezultat jest wspaniały.

Wiele znanych osób decyduje się na koronki ponieważ dają one niesamowite wrażenie i mają długotrwały rezultat który nie wymaga więcej powtórzeń.  


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta