Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Długopis wybielający

Za pomocą długopisu wybielającego nakładasz cienką warstwę żelu wybielającego na ten ząb albo zęby które chcesz wybielić. Metoda jest łatwa a długopis możesz zabrać ze sobą torebki podczas podrózy. Długopis wybielający nie jest prawdziwą alternatywą dla kuracji wybielającej przy pomocy form dentystycznych i żelu wybielającego ale raczej metodą kompletującą  i pasuje idealnie dla tych którzy mają jeden lub dwa zęby którę chce dodatkowo wybielić.

Dlugopis zawiera mniejszą ilość środka wybielającego w dość wysokiej koncentracji. Srodek aplikuje się bezpośrednio na zębie albo zębach które chcesz szybko wybielić.

Wadą dlugopisów wybielających jest to iż może być ciężko użyć na tylnich zębach. Długopis wybielający używa się jednak przede wszystkim aby wybielić szybko te zęby które są najbardziej widoczne. Metoda ta nie jest optymalną jeżeli chcemy przeprowadzić całkowite wybielanie zębów – w takim przypadku lepszym wyborem bedzię użycie żelu wybielającego z formami dentystycznymi.


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta