Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Air Flow

Właściwie Air Flow nie jest do końca pełnoprawną metodą wybielania zębów ponieważ tylko zewnętrzna warstwa zęba jest ścierana i odbarwienia zostają usunięte po takich środkach spożywczych jak wino, kawa, tytoń, które spowodowaly powstanie zewnętrzenego osadu na zębach. Zęby wyglądają swieżej gdy te zewnętrzne osady zostaną usunięte. Metoda ta jest tania w użyciu ale rezultat jest zróżnicowany a zęby nie staną się bielsze lecz tylko czystsze i świeższe. Sama terapia nie trwa więcej niż 30 minut a rezultat utrzymuje się pomiędzy 6 miesiącami a rokiem. Nie ma żadnych efektów ubocznych – jest ona bezbolesna i nie powoduje podrażnień w dziąsłach. Metoda wymaga jednak potwórzenia co jakiś czas jeżeli chcesz utrzymać swoje zęby świeże.

Czasem dentyści używają mej metody jako podkładu przed naturalnym wybielaniem przy pomocy formy dentystycznej. Jest to dobra alternatywa jeżeli szybko chcesz odświeżyć swoje zęby za rozsądną cenę. 


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta