Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Wybielanie zębów u dentysty

Będąc u dentysty jesteśmy często pytani czy chcemy zrobić sobie badanie naszych zębów zanim je wybielimy aby zobaczyć czy posiadamy ubytki. Jeśli chcesz wybielić swoje zęby w domu jest to dobry pomysł abyś zrobił badanie w celu sprawdzenia stanu swoich zębów.

Wybielanie zębów u lekarza ma swoje zalety i wady. Zaletą jest to że lekarz formuje dobrą formę dentystyczną dla Ciebie i to że szybciej mozesz osiągnąć zadowalające Cię rezultaty. Wadą jest wysoka cena, gdyż za zdecydowanie niższą cenę możesz osiągnąć ten sam piękny biały uśmiech dzięki możliwości wybieleniu swoich zębów w domu.

U dentysty możesz wybrać również inne metody wybielające takie jak wybielanie laserowe które funkcjonuje podobnie jak wybielanie żelem z tą róznicą iż proces wybielania jest szybszy i rezultat jest widoczny po krótszym czasie. Inną metodą oferowaną w klinikach jest Air Flow. Metoda ta polega na czyszczeniu zębów strumieniem wody zmieszanym z dwuwęglanami. Powoduje to usunięcie zewnętrznych plam. Zaletą Air Flow jest niska cena a wadą jest to iż w przypadku mocno przebarwionych zębów rezultat może być niezadowalający.

Również koronki na zęby są alternatywą, szczególnie dla tych, których zęby są na tyle uszkodzone że tradycyjne wybielania nie dałoby zadowalającego rezultatu. Koronki są dość kosztowną alternatywą i umieszczane są na stałe. W przypadku uszkodzeń należy niezwłocznie udać się do dentysty.


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta