Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Wybielanie zębów w domu

Obecnie nie musisz udawać się do dentysty aby wybielić swoje zęby i mieć biały uśmiech! Dzięki metodzie wybielania zębów w domu Dentway możesz samemu wybielić swoje zęby – za niską cenę.

Wybielanie zębów w domu nie jest trudne, do każdego pakietu dołączana jest instrukcja obsługi. Pakiet wybielający oprócz instrukcji zawiera dentystyczne formy do wybielania oraz żel wybielający. Formy podgrzewa się w gorącej wodzie aby móc zrobić odcisk twoich zębów. Następnie aplikujesz żel na formę i możesz rozpoczynać terapię. Proces wybielania można powtarzać aż do osiągniecia zadowalającego rezultatu. Ciężko z góry określić jak dokładnie wybielą się twoje zęby po terapii. Zależy to od stanu zębów przed rozpoczęciem terapii, metody jaką stosujesz i stanu odbarwienia Twoich zębów. Jeśli doświadczysz podrażnienia podczas terapii możesz użyć produktów bogatych w fluor, np. paste do zębów, w celu złagodzenia objawów.

Jeśli chcesz zobaczyć rezultat u innych klientów i poczytać ich opinie na temat wybielania zębów w domu i jak uzyskali białe zęby możesz zerknąć na nasze obrazki przed i po. Możesz zobaczyć jak wyglądały zęby klientów przed wybielenim i jaki był końcowy rezultat.

Poza ceną jedną z zalet wybielania zębów w domu jest możliwość wyboru czasu – wybielasz swoje zęby dokladnie wtedy kiedy chcesz!


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta