Tak działa wybielanie zębów w domu


Przeczytaj o klientach którzy wybielili swoje zęby za pomocą produktów Dentway


"Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie miałam ochoty wybielać swoje zęby u lekarza po otrzymaniu wyceny terapii. Przyjciel polecił zestaw startowy Dentway. Kupiłam go i po przeprowadzeniu terapii jestem bardzo zadowolona."

Zobacz

Białe zęby

Zawsze dobrze jest zobaczyć rezultat po terapii wybielającej u innych osób zanim samemu zaczniesz testować nowy produkt. Poniżej znajdziesz recenzje kilku naszych klientów na temat procesu i rezultatu po terapii wybielającej.

Recenzja Anny:

Długo cierpiałam z powodu swoich żółtych zębów ale nie stać mnie bylo na terapię wybielającą u dentysty. Znajomy opowiedział mi o produktach Dentway. Zdecydowałam się na zestaw startowy Dentway. Dwa dni po rozpoczęciu terapii mogłam już zauważyć widoczne zmiany a koszt zestawu był ułamkiem kosztów jaki zaproponował mi dentysta.

Poczytaj więcej o zestawie startowym Dentway


Recenzja Moniki

Jestem bardzo zadowolona z produktów wybielających Dentway. Wcześniej, kiedy smiałam się, zasłaniałam często swoje usta ręką aby ukryć moje odbarione zęby. Ponieważ uważałam że koszt wybielenia zębów u denstysty jest zbyt duży zdecydowałam spróbować wybielić zęby w domu i wybrałam zestaw startowy Dentway. Już po pierwszej terapii zauważyłam różnicę. Dzięki obszernej instrukcji nie miałam problemu z przeprowadzeniem terapii. Teraz mam białe zęby a do tego cena terapii była aktrakcyjna. Nie doświadczyłam żadnych efektów ubocznych jak podrażnienione zęby czy dziąsła. Dziękuje Dentway!

 

Poczytaj więcej o Paski wybielające Dentway


DENTLINE: Darmowe porady odnośnie higieny jamy ustnej

Masz pytania odnośnie wybielania zębów?
Zadzwoń: 510 954 192
lub wyślij mejla dentline@dentway.com

 

Zakupy u nas


 Szybka dostawa
  Bezpieczne płatności
 14 dni prawa zwrotu
 Darmowa przesyłka
 Wiele metod płatności
 Gwarancja zadowolonego  klienta